U8 PARAMO jaro 2014- Přeloučsko,ročník 2005 a ml.   4+1
č.zápasu datum den hod kdo s kým kde výsledek body
H1B0803 12.4 2014 sobota 10:00 Chvaletice Paramo venku     11 : 1    0
H1B0903 24.4 2014 čtvrtek 17:30 Paramo St.Máteřov doma       9 : 7    3
H1B1002 29.4 2014 úterý 16:30 Živanice Paramo venku hř.Slovan Pce       7 : 5    0

H1B0702 20.10.2013 neděle 14:30 Bukovka Paramo venku

Paramo - Řečany  13 : 3  - soupeř vzdoroval našemu tlaku pouze chvilku, a výsledek odpovídá hře.

Paramo - Křičeň  14 : 0   - asi jsme hráli proti soupeři, který má v kádru pouze hodně malých hráčů

a tomu odpovídal i obraz hry. Naše jasná převaha byla vyjádřena výsledkem

14 golů v síti soupeře a potěšitelné je že se střelecky prosadili i naši "nováčci" .

L. Bohdaneč - Paramo  2 : 7 - i když jsme po chybě v obraně prohrávali, podařilo se nám brzo vyrovnat a

dále jsme si hlídali náskok a soupeře jsme do šancí moc nepustili. Musím pochválit všechny hráče včetně "nováčků" , kteří se s každým odehraným zápasem zlepšují.

Paramo - Živanice     5 : 10 - se soupeřem, který byl posílen o dva "starší" hráče , jsem drželi krok 2/3 .

V poslední třetině jsem bohužel již nestačili, i když jsme se snažili až do konce.

Mrzí mne ale neomluvená absence některých hráčů.

Paramo - Chvaletice  7 : 5 - bojovné utkání nejmladšího družstva doplněného o 4 nové hráče .

Velkou pochvalu zaslouží Všichni hráči. Celé utkání jsme měli navrch

a pokud jsme dovolili soupeři vyrovnat, tak jsem v zápětí šli zase dovedení. Branky : 6x Dušek ; Matějka

St. Máteřov - Paramo  0 : 10 - utkání bylo zcela pod naši kontolou, když jsme po prvních 14 minutách vedli 5:0 .

V průběhu hry dostali přednost nové posily tak doufám, že je to bude bavit.

Konečný výsledek zcela odpovídá průběhu hry, i když musím uvést že soupeř hrál i s hráči ročník 2007.